3D printing Prototyping‎ services china

Përshkrim i shkurtër:

Product Description Përshkrimi: Plastic Rapid prototyping Dimension: 600 * 300 * 200mm toleranca: +/- 0.05 mm trajtim Sipërfaqja: Hand lustrim Ngjyra: e bardhë ose porosi Aplikim: Product Industrial Pse të zgjidhni na? Ne ofrojmë zgjidhje të one-stop për shërbime të shpejta prototyping! Youde kanë avancuar prototip të shpejtë linjat e prodhimit të përpunimit. Ne kemi aftësi të fuqishme prodhuese, qendrat CNC, ...


 • Brand Name: Youde
 • Shipping Port: Shenzheng ose Honghong
 • Koha Lead: 5 ~ 12 ditë
 • Item No: Prototyping 17052601
 • Kushtet e pagesës: 50% Depozita me PO, 50% para lindjes
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Description: Plastic Rapid prototyping                   Dimension: 600 * 300 * 200mm

  toleranca: +/- 0.05 mm                                       trajtimin sipërfaqësore: lustrim dore 

  Ngjyra: e bardhë ose me porosi                                         Application: Product Industrial

  Pse të zgjidhni na?

  Ne ofrojmë zgjidhje të one-stop për shërbime të shpejta prototyping!

  Youde kanë avancuar prototip të shpejtë linjat e prodhimit të përpunimit. We have powerful manufacturing capability, CNC machining centers, 3D Printing, plus auxiliary equipment like milling machine, Sand Blasting Machine, drilling machine etc and the cooperation of our partners, we are able to support every different components of the prototyping

  Më shumë se 11 vjet eksperiencë tregtare dhe prodhuese.

  • me qëllim të vogla është në dispozicion
  • Superior Çmimi favorshme shërbim të mirë.
  • Shpërndarjen në kohë.
  • Puna e vështirë e punonjësit tonë ekipit QC garantuar cilësi të qëndrueshme.
  • Mirë-përvojë në ofrimin e prodhimit për dizajn Custom dhe rendit OEM.

  Shërbimet tona:

  1.   Custom CNC Machining Shërbimit: Customize llojet e përpunimit të pjesëve metalike dhe pjesëve plastike sipas vizatim apo foton tuajCustom

  2. Shërbimet Custom 3D Printime: Ne mund të prodhimit të shpejt me SLA dhe SLS në përputhje me kërkesat e produkteve tuaja.

  3. Custom Silikoni Myk vakum Casting: Ne ofrojmë gjykimin qëllim të vogël të drejtuar shërbimeve për ju nga myk silikoni hedh vakum.

  4. Prototype Bëni: Mirë se vini për të bërë prototip

  JONË Prototyping KAPACITETI RAPID

  llojet Prodhim

  machining CNC, shtypjen 3D (SLA), silic myk hedh, prerja lazer, Bending, etj

  material Available

  ABS, PC, PP, PMMA, PE, POM, PA, gome, Silicone, etj

  Alumini ose materiale të tjera: Brass, Bronze, bakri, çelik.

  Manufactureing Size

  Size: 2000 * 1200 * 1000mm ose përshtatur

  saktësi

  +/- 0.1mm

  tipar Prototyping (forma)

  Customized, ne mund machining funksion kompleks

  Trajtim sipërfaqësor

  Paint, Anglisht, mëndafshi-print, anodize, sipërfaqe transparent, sipërfaqe të tejdukshëm, furçë, vaj gome, e galvanizuar.

  dosjet në dispozicion Formatet

  .stp / .pdf / .xt / .step ./. dwg / .dxf / .igs / .prt / .stl / .sldprt

  moq

  1pc

  Kompania jone:

  Youde Prototype është kushtoj të prototyping shpejtë për 11 vjet, ne kemi përvojë të pasur për shërbim të shpejtë prototyping, ne mund të ofrojë zgjidhje të përshtatshme me machining CNC, shtypjen 3D, Silikoni Myk vakum Kallëp, mekanik Shpejtë sipas vizatimit tuaj dhe kërkesat, and make your idea be prototype in few days, it can save the cost and time for you.

  厂房

   Rast studimi:

  1-NEW

  Paketim dhe të anijeve

  Ne do të japim kujdes sugjerim tonë paketim ose paketim sipas kërkesës tuaj.

  Shipping - Youde-2

  Ne mund të organizojmë për të ofruar nga DHL / FEDEX / UPS etj ose sipas kërkesës së klientit.

   

   Mirëpritur të na kontaktoni, ne do të përpiqemi të mira tona për të përmbushur kërkesat tuaja!

  Dërgoni të dhënat tuaja anketues në poshtë: Kliko "Send" tani! 


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni flamurin

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Kupën

  WhatsApp Online Chat !