Alumini prototyping shpejtë për Digital Camera

Përshkrim i shkurtër:

Product Description Description: Aluminum Rapid prototyping Dimension: 120 * 80 * 60mm toleranca: +/- 0.05 mm trajtim Sipërfaqja: lustrim Hand dhe pikturë Color: natyrore apo porosi Application: Product Industrial Pse të zgjidhni na? 1. Më shumë se 11-vjet përvojë. 2. ISO9001: 2008 certifikuar. 3. çmim konkurrues dhe cilësi të lartë. 4. Custom R & D koordinimi program. 5. Koha Short Lead. 6. Kultura Good ndërmarrje. 7. ...


 • Brand Name: Youde
 • Shipping Port: Shenzheng ose Honghong
 • Koha Lead: 5 ~ 12 ditë
 • Item No: Prototyping 17052601
 • Kushtet e pagesës: 50% Depozita me PO, 50% para lindjes
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Description: Aluminum Rapid prototyping          Dimension: 120 * 80 * 60mm

  Toleranca: +/- 0.05 mm                                    trajtim Sipërfaqja: lustrim Hand dhe pikturë

  Ngjyra: natyrore apo porosi                                   Application: Product Industrial

  Pse të zgjidhni na?

  1. Më shumë se 11-vjet përvojë.

  2. ISO9001: 2008 certifikuar.

  3. çmim konkurrues dhe cilësi të lartë.

  4. Custom R & D koordinimi program.

  5. Koha Short Lead.

  6. Kultura Good ndërmarrje.

  7. i harmonishëm pas shërbimit.  

   Kompania jone:

  Youde Prototype është kushtoj të prototyping shpejtë për 11 vjet, ne kemi përvojë të pasur për shërbim të shpejtë prototyping, ne mund të ofrojë zgjidhje të përshtatshme me machining CNC, shtypjen 3D, Silikoni Myk vakum Kallëp, mekanik Shpejtë sipas vizatimit tuaj dhe kërkesat, and make your idea be prototype in few days, it can save the cost and time for you.

  厂房

   Rast studimi:

  2-NEW

  FAQ

  Q1. Çfarë është moq juaj?

  Re: 1pcs, dhe më shumë është më e mirë dhe më e lirë

  ju Q2.Are një fabrikë apo kompani tregtare?

  Re: Ne jemi një fabrikë, Ne kemi më shumë se 10 vjet përvojë në një biznes të Shpejtë prototyping.

  Q3.What është term i juaj pagesa?

  Re: T / T, 50% depozitimit PO, 50% para dorëzimit; Për sasi të vogël, ne preferojnë të 100% e depozitave me PO shkak të tarifës transferit bankar.

  Q4.What është e preferuar modeli CAD fomat?

  Re: STP është e preferuar, dhe X_T IGS, STL apo tjetër është në dispozicion.

  Q5: Cili është trajtimi juaj sipërfaqe?

  Re: Pikturë (spërkatje), anodizing, e electroplating, krehur, sandblasing, shtypje, transparent, i tejdukshëm, gome, bojë, plating dhe etj

  Q6.What është material juaj për të prototyping shpejtë?

  Re: ABS, polycarbonate (PC), Delring (Pom), PP, PA, PVC, PBT, PE, akrilik (PMMA), alumini (klasën e ndryshme), PA + 30GF, PU (për pjesë silikoni myk), metal fletë, bakër, çelik, bas.

   

  Mirëpritur të na kontaktoni, ne do të përpiqemi të mira tona për të përmbushur kërkesat tuaja!

  Dërgoni të dhënat tuaja anketues në poshtë: Kliko "Send" tani! 


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Car

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni Star

  WhatsApp Online Chat !