• 6a55664f
  • banner3
  • banner4

aplikimet e industrisë

STUDIMET E RASTEVE

RRETH NESH

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Youde Prototype kufizuar është një profesionist prototip të shpejtë dhe të prodhimit myk kompani, ne ofrojme zgjidhje e ndaluar për partner global që nga viti 2005, nga dizajni, prototyping, myk dhe prodution në masë, ne ofrojmë një shumëllojshmëri të shërbimeve të plotë, duke përfshirë CNC, Silicone Mold vakum Kallëp , SLS, SLA Laser, dizajn myk dhe prodhimit, vulosje, Bending, injeksion. Dhe ne jemi profesionistë në të gjitha llojet e metaleve dhe plastikës prototyping shpejtë, të prodhimit në shkallë të vogël, ngrohje formuar, dizajn myk dhe prodhimit, si dhe machining saktësi të lartë.

Ndërkohë, ne kemi bashkëpunim të ngushtë me shumë kompani të shkëlqyer në industrinë tonë, kështu që ekipi ynë i specialistëve profesionale mund t'ju japin me shërbim efikas dhe të besueshëm teknike dhe mbështetje.

Shiko më shumë
Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutem zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !