• 6a55664f
  • banner3
  • banner4

индустриски апликации

СТУДИИ НА СЛУЧАЈ

ЗА НАС

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Youde Прототип ограничена е професионална брзиот прототип и производство на мувла компанија, ние обезбеди едно решение за глобален партнер од 2005 година, од дизајн, прототипови, мувла и масовно prodution, ние нудиме широк спектар на сеопфатни услуги, вклучувајќи ЦПУ, силиконски калап вакуум Лиење , SLS, SLA Ласерски, мувла дизајн и производство, печат, свиткување, инјекција. И ние сме професионални во сите видови на метали и пластика брзи прототипови, производство од мал обем, топлина формирање, мувла дизајн и производство, како и висока прецизност обработка.

Во меѓувреме, имаме блиска соработка со многу познати компании во нашата индустрија, па нашиот тим на професионални специјалисти може да ви обезбеди ефикасен и сигурен технички сервис и поддршка.

Гледај Повеќе
Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

WhatsApp Online Chat !